Producenci
 

Lustra dentystyczne "ultrabright"

doctorseyes przedstawia nową generację luster dentystycznych, które zostawiają konkurencję daleko w tyle. Po raz pierwszy lustra dentystyczne dzięki specjalnej powłoce "ultrabright" zbliżyły się do 100 procentowej odbijalności światła. Nawet wysokiej jakości rodowe i tytanowe lustra dentystyczne osiągneły śednio 75 procentową odbijalność, tradycyjne lustra chromowane uzyskały średnio 65 procent. Lustra doctorseyes dostarczane są ze zdejmowalnym silikonowym uchwytem dla lepszego komfortu, który może być sterylizowany razem z lustrem w autoklawie.

Kształt luster wynika z przeprowadzonych dokładnych badań i testów. Zapewnia on najwyższy komfort używania. Forma naszych unikalnych luster dentystycznych powstała w wyniku najlepszej z możliwych kombinacji czynników: odbijalności światła, bezpieczeństwa i komfortu. 

Do zdjęć policzkowych i językowych zaprojektowaliśmy odrębne specjalne kształty by spełniały powyższe założenia. Tym samym kierowaliśmy się przy tworzeniu luster do zdjęć zgryzu. Posiadamy także lustra przystosowana do wykorzystania w zdjęciach uzębienia małych pacjentów czyli dzieci.

#########

Dlaczego wybrać lustra ultrabright?

  • - naturalne odwzorowanie kolorów,
  • - możliwość sterlizacji (199°C),
  • - najwyższa jakość wykonania,
  • - więcej detali na zdjęciach,
  • - odbijalność blisko 100%,

... po prostu są najlepsze!


Podwójne odbicie jest spowodowane załamaniem światła w warstwie szkła znajdującego się pomiędzy obrazem a lustrem właściwym. Aby zapobiec korzystania ze złej strony lustra na stronie szklanej zostało wygrawerowane logo doctorseyes

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl