KATEGORIE
Producenci
O firmie

Bestom DENTOnet.pl obecny jest na rynku wydawnictw stomatologicznych nieprzerwanie od 25 lat. W naszej ofercie znajdują się lampy, lustra, kontrastory renomowanych firm na świecie, studyjne lampy, stabilizatory oraz sterowniki, na ogół nie dostępne w Polsce, a cieszące się popularnością na rynku.

Proponujemy szereg interesujących, nowatorskich i dobrze przyjętych przez środowisko pozycji fotograficznych. Niezmiennym zainteresowaniem i uznaniem cieszy się nasze zestawy oświetleniowe Powerlux.

Przy propoycji każdej pozycji ściśle współpracujemy z jej twórcami, a są nimi uznane autorytety z dziedziny stomatologii z wiodących ośrodków naukowych i wybitni klinicyści. Każde z naszych pozycji sprzedażowych jest starannie dobrane dzięki długoletniemu doświadczeniu fachowej wiedzy.

 Bestom DENTOnet.pl jest pomysłodawcą i wydawcą Kart Pacjenta w formie ankietowej, które umożliwiają prowadzenie dokumentacji medycznej w sposób rzetelny i przejrzysty. Z Kart Pacjenta korzysta co trzeci polski lekarz stomatolog.

Celem jaki sobie stawiamy jest dalsze ulepszanie i doskonalenie naszych ofert sprzedaży, adekwatnych do potrzeb odbiorców, jak i postępu dokonującego się w medycynie. Stawiamy na nowoczesność i innowacyjność. Sukces osiągamy dzięki doświadczeniu, wsparciu fachowców, zaangażowaniu całego zespołu redakcyjnego oraz zapotrzebowaniu rynku na tego typu produkty technologiczne

Jesteśmy firmą, która dzięki swoim kompetencjom, doświadczeniu oraz dostępowi do najnowszych technologii pomoże tworzyć oblicze Państwa Firmy i konkurować z najlepszymi. 

Zapraszamy !

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl