KATEGORIE
Producenci
Szkolenie FOTO

 

O szkoleniu słów kilka

Uniwersalny kurs fotografii i filmu w gabinecie dentystycznym prowadzony jest przez doświadczonego stomatologa, wierzącego (w sens) i praktykującego od lat fotografię w swojej codziennej pracy z pacjentem.

Wszystkie podane informacje poparte są fotografiami i filmami przypadków leczonych przez prowadzącego i jego zespół, a żadne z prezentowanych zdjęć nie zostało poddane obróbce graficznej.

Udział w szkoleniu da uczestnikom wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne, jak i co fotografować, jakich narzędzi w tym celu używać oraz jakich błędów się wystrzegać.

Kurs uświadomi, jak potężnym instrumentem w komunikacji i budowani zaufania pacjenta do lekarza może być fotografia i film. Zdobyte umiejętności pozwolą na samodzielne, świadome i efektywne wykonywanie dokumentacji fotograficznej, co w warunkach praktyki stomatologicznej jest bardzo specyficzne. Umożliwią też wykorzystanie jej przy omawianiu zabiegów z innymi pacjentami, w publikacjach i w archiwum przypadków bądź w prezentacji na stronach internetowych praktyki.

Omówiony zostanie również temat wykorzystania fotografii i filmu w efektywnej komunikacji z laboratorium protetycznym oraz – w celu konsultacji – z lekarzami innych specjalności.

Podstawowe informacje

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl