Producenci

Zestaw bezcieniowy - namiot 50cm i 2 lampy 30W na statywach (zapytaj o dostępność i cenę)

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 0,01 zł 0.01
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

ZESTAW BEZCIENIOWY - NAMIOT 50CM I 2 LAMPY 30W NA STATYWACH

Kompletny zestaw do fotografii bezcieniowej, pozwalający na wykonanie w pełni profesjonalnych zdjęć produktowych. Doskonale sprawdzi się zarówno w rękach profesjonalisty, jak i amatora, chcącego wykonać wysokiej jakości zdjęcia.

Przy pracy z tym zestawem nie ma potrzeby posiadania wysokiej klasy zaawansowanego aparatu. Namiot bezcieniowy oraz dwa źródła oświetlenia pozwolą na fotografowanie nawet najzwyklejszą lustrzanką i osiągnięcie w pełni zadowalającego efektu na zdjęciach.

Korzystając z tego zestawu, nie musisz pracować w trybach manualnych. Nawet fotografując w trybie automatycznym wykonasz profesjonalne zdjęcia produktów dzięki odpowiedniemu oświetleniu przedmiotu, dwoma źródłami światła wysokiej mocy, niwelującemu wszelkie niepożądane cienie, a zarazem zapewniającemu efektowne i równomierne oświetlenie przedmiotu, co jest najbardziej pożądanym efektem w profesjonalnej fotografii produktowej.

To w pełni funkcjonalny, kompletny, a jednocześnie mobilny zestaw, wykonany z solidnych, najwyższej jakości elementów. Już teraz zapewni Ci możliwość fotografowania bezcieniowego na profesjonalnym poziomie, a jednocześnie w razie potrzeby, będzie doskonałą podstawą do dalszej rozbudowy.

 

KOMPLETNY ZESTAW DO FOTOGRAFII BEZCIENIOWEJ:
 • namiot bezcieniowy sześcian 50x50x50cm
 • 4 kolorowe tła fotograficzne do namiotu
 • lampy światła ciągłego 2x125W: oprawki przegubowe i profesjonalne świetlówki fotograficzne Powerlux o temperaturze barwowej 5400°K
 • parasolki fotograficzne o średnicy 84cm
 • 2 statywy oświetleniowe W-801
 • pokrowiec namiotu, pokrowce parasolek

Duża moc – 250W o barwie 5400K odpowiadającej światłu słonecznemu, zapewnia odpowiednie i dostosowane do każdego rodzaju potrzeb oświetlenie fotografowanego produktu. Przy tej ilości światła nawet amator z powodzeniem oświetli fotografowany produkt z każdej strony uzyskując bez problemu profesjonalny efekt na zdjęciach.

Montaż zestawu jest bardzo prosty i szybki. Rozłożenie namiotu, statywów, parasolek i dokręcenie oprawek zajmuje kilka minut. Dzięki czemu sprawnie i w błyskawicznym tempie możemy przygotować w pełni funkcjonalne stanowisko pracy.

Zestaw ten, nie tylko, że jest kompletnym do fotografii bezcieniowej to dodatkowo jest w pełni mobilnym. Wszystkie elementy zestawu można po skończonej pracy złożyć i spakować do funkcjonalnych i poręcznych pokrowców. Zajmują niewiele miejsca przez co cały zestaw można bez problemu stosować nie tylko w domu, ale także zabrać w razie potrzeby do klienta.
Duży namiot 50x50x50 cm z dołączonymi już tłami w czterech kolorach: białym, czarnym, czerwonym i granatowym, zapewnia nie tylko odpowiednio dużą przestrzeń do pracy, ale również dobór właściwej kolorystyki tła dla fotografowanego produktu. Wykonany z wysokiej jakości materiału dyfuzyjnego stosowanego w softboxach skutecznie przepuszcza i rozprasza światło dając miękkie i równomierne oświetlenie produktu bez obecności niepożądanych w fotografii produktowej cieni.

Światło ciągłe stosowane w profesjonalnej fotografii produktowej, dzięki swym właściwościom jest również doskonałym narzędziem dla amatora zaczynającego dopiero fotografowanie produktów techniką bezcieniową. Efekt oświetlenia produktu widzisz od razu i na bieżącą możesz go korygować.

Solidnie wykonane statywy, o dużej regulacji wysokości (w zakresie od 39 do 59cm) zapewnią nie tylko komfort pracy, łatwą i szybką regulację wysokości oświetlenia, ale również pełne bezpieczeństwo zamocowanych na nich lamp i akcesoriów. 
Profesjonalne przegubowe oprawki oświetleniowe pozwalają na łatwy montaż parasolki, ale przede wszystkim, dzięki swej konstrukcji zapewniają precyzyjną regulację kąta padania światła.

Srebrne parasolki odbijające to podstawowe narzędzie pracy każdego fotografa. Umiejętnie zastosowane pozwalają dokładnie ukierunkować strumień światła, tak, by z wysoką precyzją doświetlić fotografowany obiekt.

CECHY ZESTAWU
 • kompletny zestaw do fotografii produktowej
 • bezproblemowy i szybki montaż zestawu
 • świetlówki fotograficzne marki Powerlux o wysokim współczynnku odwzorowania barw
 • temperatura oświetlenia 5400°K - zbliżona do światła dziennego
 • rozkładane statywy oświetleniowe z regulacją wysokości
 • namiot 50cm zapewniający odpowiednią przestrzeń dla fotografowanych przedmiotów
 • 2 lampy światła ciągłego: 2x125 do oświetlenia ścian namiotu
 • oprawki przegubowe, pozwalające ustawić właściwy kąt padania światła
 • elementy zestawu sprawdzonej marki Powerlux
 • wysokiej jakości materiał dyfuzyjny namiotu bezcieniowego
 • składane do niewielkich rozmiarów elementy zestawu zapewniają mobilność
 • tła fotograficzne dołączone do zestawu
 • możliwość rozbudowania zestawu, lub stosowania go do innych rodzajów fotografii

zestaw bezcieniowy

ENERGOOSZCZĘDNA ŚWIETLÓWKA 30W Z GWINTEM E27 - EKWIWALENT 150W

Temperatura barwowa 5400K - zapewnia światło zbliżone do słonecznego.

 • Temperatura barwowa: 5400K
 • Moc: 30W
 • Typ gwintu: standartowy E27
 • Typ Swietlówki: TORNADO
 • Energooszczędność: do 80% względem zwykłej żarówki
 • Współczynnik oddawania barw Ra>90

Światło ciągłe tego typu doskonale sprawdza się w fotografii i w filmowaniu. Dzięki zastosowaniu temperatury światła 5400K kolory fotografowanych lub filmowanych przedmiotów są optymalnie zbliżone do rzeczywistych jakie widzimy naszymi oczami.

Ogromną zaletą jest również niska temperatura pracy dająca bezpieczeństwo i wygodę.Wysoka jakość wykonania świetlówek Powerlux zapewnia trwałość i niezawodność.

Parametry świetlówki:
Parametr Wartość
Moc świetlówki 30W
Współczynnik odwzorowania barw Ra>90
Temperatura barwowa 5400K
Zasilanie 230V
Mocowanie - typ gwintu E27
WYMIARY ŚWIETLÓWKI:
Parametr  Wartość
Długość całkowita 16cm
Średnica w najszerszym miejscu 6cm
 Długość spirali  10cmODWZOROWANIE BARW

Wiele powszechnie dostępnych świetlówek, nie nadaje się jako źródło światła w fotografii. Wynika to z niskiego współczynnika oddawania barw. Proszę zwrócić uwagę, że nie jest podawany przez producentów.

Aby zapewnić prawidłowe odwzorowanie kolorów fotografowanych przedmiotów, należy stosować źródła światła o wysokim wskaźniku oddawania barw - Ra. Im wyższa wartość wskaźnika, tym lepiej oddawane są barwy (Ra=100 oznacza idealne oddawanie barw, podczas gdy większość świetlówek posiada Ra z zakresu 40-50).

Świetlówki Powerlux posiadają bardzo wysoki współczynnik Ra=90, oznacza to że wszystkie fotografowane obiekty zachowują swoje naturalne kolory. Stosując świetlówki Powerlux możesz cieszyć się zdjęciami o nasyconych kolorach, jak i również oszczędzasz swój czas, ponieważ otrzymujesz naturalnie wyglądające kolory, bez konieczności obróbki zdjęć na komputerze.

 
NAMIOT BEZCIENIOWY SZEŚCIAN 50X50X50CM Z 4 TŁAMI KOLOROWYMI

Fotografia produktowa często wymaga zastosowania szczególnego sposobu oświetlenia i rozproszenia światła, aby precyzyjnie pokazać na zdjęciu każdy szczegół fotografowanego obiektu - poprzez namiot bezcieniowy, w którym mamy możliwość oświetlić każdą ze ścian namiotu.

Samorozkładający się namiot bezcieniowy w kształcie sześcianu o bokach 50cm jest wykonany z profesjonalnego materiału, stosowanego w softbox-ach fotograficznych. Zapewnia on najlepszy stopień rozproszenia światła w stosunku do jego przepuszczalności.

Dzięki namiotowi bezcieniowemu uzyskasz równomierne rozproszenie światła. Wygodę pracy znacznie zwiększa demontowalna przednia ściana namiotu, posiadająca otwór na obiektyw aparatu. Namiot 50cm umożliwi prawidłowe oświetlenie przedmiotów o niewielkich gabarytach, a odpinana na rzepy przednia ścianka namiotu ułatwi pracę fotografa. Przy oświetleniu z zewnątrz namiot bezcieniowy działa podobnie jak dyfuzor - rozprasza równomiernie we wnętrzu światło.

Małe rozmiary po złożeniu i łatwość instalacji pozwalają na wykorzystanie tego rewelacyjnego narzędzia w warunkach domowych, czy niewielkiego studia fotograficznego. Rozłożenie i złożenie namiotu jest niezwykle proste - ścianki napinane są znajdującą się wewnątrz stalową obręczą.

Do namiotu są dołączone 4 tła w kolorach: czarny, biały, czerwony, niebieski. Tła przyczepiane są do wnętrza namiotu przy pomocy znajdujących się w środku rzepów. Każda z dołączonych w zestawie teł jest dwustronne - jedna ze stron jest błyszczącą, druga matowa. Rzepy wewnątrz namiotu zostały umieszczone w taki sposób, aby nie utrudniać fotografowania z góry i boku.

Zastosowanie
 • Niezastąpiony w studio - modyfikuje właściwości światła. W czasie sesji zdjęciowej z zastosowaniem namiotu bezcieniowego likwidowane są niepożądane cienie.
 • Rewelacyjne rozwiązanie przy wykonywaniu zdjęć produktów na profesjonalnym poziomie.
 • Równomierne oświetlenie dzięki właściwościom poliamidu fotograficznego
 • Namiot służy głównie do fotografii reklamowej i produktowej. Świetnie sprawdza się do fotografowania gładkich obiektów lub o powierzchniach, na których powstają odblaski. Dzięki niemu uzyskamy równomiernie rozproszone światło.
 • Dostęp do fotografowanego obiektu uzyskujemy poprzez pionową szczelinę w przedniej ścianie namiotu. Przednia ścianka jest odpinana na rzepy - zdjęcie jej ułatwia w pewnych sytuacjach fotografowanie przedmiotu.

namiot bezcieniowy

Cechy i charakterystyka
 • jest to podstawowy rodzaj namiotu bezcieniowego - sześcianu stosowany w fotografii
 • niezbędny do wykonywania profesjonalnych zdjęć produktów
 • 4 różnokolorowe materiały w zestawie: czerwony, granatowy, czarny i biały - do fotografowania przedmiotów o różnych kolorach (aby wygodnie je obrabiać do potrzeb sklepu internetowego, czy aukcji); każde z teł posiada dwie strony - matową i błyszczącą w zależności od potrzeb ekspozycji
 • rozpinany i zdejmowany front namiotu
 • profesjonalnie wykonany z białej tkaniny (materiał dyfuzyjny jak w softboksach)
 • niewielka waga ułatwia użytkowanie
 • nie wymaga użycia stołu bezcieniowego
 • biała powłoka namiotu skutecznie przepuszcza i rozprasza światło
 • bardzo proste składanie - identycznie jak w przypadku blendy fotograficznej, dzięki czemu uzyskujemy niewielkie wymiary namiotu, co ułatwia transport i oszczędza miejsce
 • w komplecie pokrowiec o średnicy (zabezpiecza przed zabrudzeniem, czy zniszczeniem namiotu)
 • nieduży rozmiar po spakowaniu

Kolory teł fotograficznych w zestawie:

 • biały
 • czarny
 • czerwony
 • granatowy
wymiar wartość
szerokość 50cm
głębokość 50cm
wysokość 50cm
 
NIEZASTĄPIONE STATYWY OŚWIETLENIOWE POWERLUX W-801

Od lat doceniane przez fotografów studyjnych. Wyróżniające się niezawodnością i niską ceną!

Statyw może znaleźć zastosowanie zarówno do domowego użytku w niewielkim zestawie oświetleniowym, ale też do profesjonalnego studia fotograficznego. Statyw W-801 nie zajmuje tyle miejsca co duże statywy studyjne, a jego maksymalna wysokość pracy to 69cm.

statyw fotograficzny

Cechy i charakterystyka statywu:
 • metalowa konstrukcja
 • wysokość regulowana teleskopowo (2 elementy)
 • składane nogi
 • niewielkie rozmiary po złożeniu
 • bardzo skuteczne zaciski,
 • duża możliwość regulacji wysokości
 • standardowe mocowanie akcesoriów oświetleniowych - trzpień 16mm
 • dodatkowo standardowe mocowanie akcesoriów fotograficznych - gwint 1/4"
 • niezwykle prosta instalacja
 • niewielka masa
Dane techniczne statywu:
materiał aluminium
waga 0,52 kg
udźwig 2,5 kg
wysokość max 59 cm
wysokość min 39 cm
wysokość po złożeniu 40cm
liczba sekcji 2
mocowanie trzpień 16mm z gwintem 1/4cala

Wszystkie istotne elementy statywu, które przenoszą obciążenia, są metalowe

 

OPRAWKA SA-02 NA OŚWIETLENIE Z GWINTEM E27

Oprawka przegubowa służy do mocowania żarówek, świetlówek i lampek błyskowych, z gwintem E27 na statywach oświetleniowych. Oprawka posiada standardowe mocowanie 5/8 cala - do statywów oświetleniowych.

Pozwala ustawić oświetlenie pod wybranym kątem z zakresu -88° +91°

Oprawka posiada mocowanie parasolki fotograficznej. Ustalony kąt położenia świetlówki, lub lampy błyskowej odpowiada kątowi położenia parasolki.

oprawka fotograficzna

Cechy oprawki:
 • solidne wykonanie
 • możliwość zamocowania parasolki fotograficznej
 • wyłącznik z tyłu oprawki
 • gwint E27 pozwala na zamocowanie w oprawce również zwykłej żarówki.

 

PARASOLKA FOTOGRAFICZNA SREBRNA Z CZARNYM GRZBIETEM CZASZY 84CM JEDNOPOWŁOKOWA.

Parasolka zwiększa sprawność świetlną oraz zapewnia lepszą kontrolę nad światłem przez ograniczenie wydostawania się światła do tyłu i na boki jak to ma miejsce w przypadku zwykłej parasolki. Zastosowanie srebrnej wewnętrznej warstwy odblaskowej czyni światło mocniejszym. Parasolki pozwalają lepiej wykorzystać światło świetlówek ponieważ zwiększają jego skuteczność.

Dane techniczne parasolki:
parametr wartość
średnica czaszy 84cm
kolor powierzchni srebrny
konstrukcja czaszy jednopowłokowa

parasolka fotograficzna

WYMIERNE MOŻLIWOŚCI ZESTAWU

Zestaw po wyłączeniu z niego namiotu bezcieniowego staje się uniwersalnym zestawem fotograficznym stosowanym w niewielkich studiach i może być stosowany wraz innymi źródłami światła. Standardowe mocowania i mnogość akcesoriów studyjnych Powerlux pozwalają dowolnie rozbudować lub zmienić zestaw.

Przykłady możliwości zmiany sprzedawanego zestawu:

 • zastosowanie lamp błyskowych ze standardowym gwintem E27 w oprawkach zestawu
 • zastosowanie oprawek wieloświetlówkowych w celu zwiększenia ilości źródeł światła
 • zastosowanie stołu bezcieniowego pod namiot, w celu podświetlenia fotografowanego produktu
 • zastosowanie uchwytu pozwalającego zamocować dodatkową oprawkę z parasolką w fotografii postaci
 • zastosowanie dowolnych parasolek fotograficznych (polecamy parasolki Powerlux)
 • rozbudowanie zestawu o kolejne statywy ze źródłami światła
 • możliwość zamocowania akcesoriów fotograficznych na statywach oświetleniowych dzięki zastosowaniu mocowania z gwintem 1/4 cala

zestaw bezcieniowy

 

PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA PROSZĘ ZAPYTAĆ O DOSTĘPNOŚĆ I CENĘ

kontakt w sprawie zamówień: mzielonka@dentonet.pl

zestaw bezcieniowy

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl