Producenci

Zestaw bezcieniowy - namiot 60cm i 2 lampy 85W na statywach (zapytaj o dostępność i cenę)

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 0,01 zł 0.01
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

ZESTAW BEZCIENIOWY - NAMIOT 60CM I 2 LAMPY 85W NA STATYWACH

Kompletny zestaw do fotografii bezcieniowej, pozwalający na wykonanie w pełni profesjonalnych zdjęć produktowych. Doskonale sprawdzi się zarówno w rękach profesjonalisty, jak i amatora, chcącego wykonać wysokiej jakości zdjęcia.

Przy pracy z tym zestawem nie ma potrzeby posiadania wysokiej klasy zaawansowanego aparatu. Namiot bezcieniowy oraz dwa źródła oświetlenia pozwolą na fotografowanie nawet najzwyklejszą lustrzanką i osiągnięcie w pełni zadowalającego efektu na zdjęciach.

Korzystając z tego zestawu, nie musisz pracować w trybach manualnych. Nawet fotografując w trybie automatycznym wykonasz profesjonalne zdjęcia produktów dzięki odpowiedniemu oświetleniu przedmiotu, dwoma źródłami światła wysokiej mocy, niwelującemu wszelkie niepożądane cienie, a zarazem zapewniającemu efektowne i równomierne oświetlenie przedmiotu, co jest najbardziej pożądanym efektem w profesjonalnej fotografii produktowej.

To w pełni funkcjonalny, kompletny, a jednocześnie mobilny zestaw, wykonany z solidnych, najwyższej jakości elementów. Już teraz zapewni Ci możliwość fotografowania bezcieniowego na profesjonalnym poziomie, a jednocześnie w razie potrzeby, będzie doskonałą podstawą do dalszej rozbudowy.

 

KOMPLETNY ZESTAW DO FOTOGRAFII BEZCIENIOWEJ:

 • namiot bezcieniowy sześcian 60x60x60cm
 • 4 kolorowe tła fotograficzne do namiotu
 • lampy światła ciągłego 2x425W: oprawki przegubowe i profesjonalne świetlówki fotograficzne Powerlux o temperaturze barwowej 5400°K
 • parasolki fotograficzne o średnicy 84cm
 • pokrowiec namiotu, pokrowce parasolek

Duża moc – 300W o barwie 5400K odpowiadającej światłu słonecznemu, zapewnia odpowiednie i dostosowane do każdego rodzaju potrzeb oświetlenie fotografowanego produktu. Przy tej ilości światła nawet amator z powodzeniem oświetli fotografowany produkt z każdej strony uzyskując bez problemu profesjonalny efekt na zdjęciach.

Montaż zestawu jest bardzo prosty i szybki. Rozłożenie namiotu, statywów, parasolek i dokręcenie oprawek zajmuje kilka minut. Dzięki czemu sprawnie i w błyskawicznym tempie możemy przygotować w pełni funkcjonalne stanowisko pracy.

Zestaw ten, nie tylko, że jest kompletnym do fotografii bezcieniowej to dodatkowo jest w pełni mobilnym. Wszystkie elementy zestawu można po skończonej pracy złożyć i spakować do funkcjonalnych i poręcznych pokrowców. Zajmują niewiele miejsca przez co cały zestaw można bez problemu stosować nie tylko w domu, ale także zabrać w razie potrzeby do klienta.
Duży namiot 60x60x60 cm z dołączonymi już tłami w czterech kolorach: białym, czarnym, czerwonym i granatowym, zapewnia nie tylko odpowiednio dużą przestrzeń do pracy, ale również dobór właściwej kolorystyki tła dla fotografowanego produktu. Wykonany z wysokiej jakości materiału dyfuzyjnego stosowanego w softboxach skutecznie przepuszcza i rozprasza światło dając miękkie i równomierne oświetlenie produktu bez obecności niepożądanych w fotografii produktowej cieni.

Światło ciągłe stosowane w profesjonalnej fotografii produktowej, dzięki swym właściwościom jest również doskonałym narzędziem dla amatora zaczynającego dopiero fotografowanie produktów techniką bezcieniową. Efekt oświetlenia produktu widzisz od razu i na bieżącą możesz go korygować.

Solidnie wykonane statywy, o dużej regulacji wysokości (w zakresie od 39 do 59cm) zapewnią nie tylko komfort pracy, łatwą i szybką regulację wysokości oświetlenia, ale również pełne bezpieczeństwo zamocowanych na nich lamp i akcesoriów. 
Profesjonalne przegubowe oprawki oświetleniowe pozwalają na łatwy montaż parasolki, ale przede wszystkim, dzięki swej konstrukcji zapewniają precyzyjną regulację kąta padania światła.

Srebrne parasolki odbijające to podstawowe narzędzie pracy każdego fotografa. Umiejętnie zastosowane pozwalają dokładnie ukierunkować strumień światła, tak, by z wysoką precyzją doświetlić fotografowany obiekt.

Cechy zestawu

 • kompletny zestaw do fotografii produktowej
 • bezproblemowy i szybki montaż zestawu
 • świetlówki fotograficzne marki Powerlux o wysokim współczynnku odwzorowania barw
 • temperatura oświetlenia 5400°K - zbliżona do światła dziennego
 • rozkładane statywy oświetleniowe z regulacją wysokości
 • namiot 60cm zapewniający odpowiednią przestrzeń dla fotografowanych przedmiotów
 • 2 lampy światła ciągłego: 2x425 do oświetlenia ścian namiotu
 • oprawki przegubowe, pozwalające ustawić właściwy kąt padania światła
 • elementy zestawu sprawdzonej marki Powerlux
 • wysokiej jakości materiał dyfuzyjny namiotu bezcieniowego
 • składane do niewielkich rozmiarów elementy zestawu zapewniają mobilność
 • tła fotograficzne dołączone do zestawu
 • możliwość rozbudowania zestawu, lub stosowania go do innych rodzajów fotografii

zestaw bezcieniowy

ŚWIETLÓWKI FOTOGRAFICZNE POWERLUX 5400K 85W (EKWIWALENT 425W)

Nowoczesne, o bardzo dużej mocy – aż 625W energooszczędne świetlówki zastosowane w tym zestawie, to gwarancja tego, że każdy produkt na zdjęciu będzie odpowiednio dobrze oświetlony. Stosując światło ciągłe na bieżąco widzimy efekt oświetlenia przez co od razu możemy korygować jego natężenie, kierunek i ustawiać precyzyjnie do potrzeb bez konieczności wykonywania próbnych zdjęć testowych.

Dzięki zastosowaniu żarówek o świetle ciągłym i temperaturze 5400°K odpowiadającej temperaturze światła dziennego, precyzyjnie kontrolować oświetlenie przedmiotów, jego natężenie, kierunek i rozkład cieni.

 • Temperatura barwowa: 5400K
 • Maksymalny pobór mocy: 85W - ekwiwalent 425W 
 • Realne zużycie prądu: 65W
 • Strumień światła: 3800lm
 • Typ gwintu: standardowy E27
 • Typ Swietlówki: TORNADO
 • wysoka jakość wykonania

Energooszczędna świetlówka 85W z gwintem E27, o temperaturze barwowej 5400K zapewnia światło zbliżone do słonecznego. Światło ciągłe tego typu doskonale sprawdza się w fotografii bezcieniowej lub filmowaniu. Dzięki zastosowaniu temperatury światła5400K kolory fotografowanych lub filmowanych przedmiotów są optymalnie zbliżone do rzeczywistych jakie widzimy gołym okiem. Ogromną zaletą jest również niska temperatura pracy dająca bezpieczeństwo i wygodę. Ze względu na te cechy, świetlówki Powerlux są często stosowane w softboxach fotograficznych światła ciągłego.

świetlówka 5400K

Nowoczesna świetlówka - mniejszy pobór mocy, a efekt ten sam.

Parametry świetlówki:

Parametr Wartość
Max pobór mocy  85W
Ekwiwalent  425W
Współczynnik odwzorowania barw  Ra=90
Temperatura barwowa  5400K
Zasilanie  230V
Mocowanie - typ gwintu  standardowy E27

 

Wymiary świetlówki:

Parametr  Wartość
Długość całkowita  24cm
Średnica w najszerszym miejscu  7cm
Długość spirali  13cm

 

Odwzorowanie barw

Wiele powszechnie dostępnych świetlówek, nie nadaje się jako źródło światła w fotografii. Wynika to z niskiego współczynnika oddawania barw. Proszę zwrócić uwagę, że nie jest podawany przez producentów.

Aby zapewnić prawidłowe odwzorowanie kolorów fotografowanych przedmiotów, należy stosować źródła światła o wysokim wskaźniku oddawania barw - Ra. Im wyższa wartość wskaźnika, tym lepiej oddawane są barwy (Ra=100 oznacza idealne oddawanie barw, podczas gdy większość świetlówek posiada Ra z zakresu 40-50).

Świetlówki Powerlux posiadają bardzo wysoki współczynnik Ra=90, oznacza to że wszystkie fotografowane obiekty zachowują swoje naturalne kolory.  Stosując świetlówki Powerlux możesz cieszyć się zdjęciami o nasyconych kolorach, jak i również oszczędzasz swój czas, ponieważ otrzymujesz naturalnie wyglądające kolory, bez konieczności obróbki zdjęć na komputerze.

 

NAMIOT BEZCIENIOWY SZEŚCIAN 60X60X60CM Z 4 TŁAMI KOLOROWYMI

Fotografia produktowa często wymaga zastosowania szczególnego sposobu oświetlenia i rozproszenia światła, aby precyzyjnie pokazać na zdjęciu każdy szczegół fotografowanego obiektu - poprzez namiot bezcieniowy, w którym mamy możliwość oświetlić każdą ze ścian namiotu.

Samorozkładający się namiot bezcieniowy w kształcie sześcianu o bokach 60cm jest wykonany z profesjonalnego materiału, stosowanego w softbox-ach fotograficznych. Zapewnia on najlepszy stopień rozproszenia światła w stosunku do jego przepuszczalności.

Dzięki namiotowi bezcieniowemu uzyskasz równomierne rozproszenie światła. Wygodę pracy znacznie zwiększa demontowalna przednia ściana namiotu, posiadająca otwór na obiektyw aparatu. Namiot 60cm umożliwi prawidłowe oświetlenie przedmiotów o niewielkich gabarytach, a odpinana na rzepy przednia ścianka namiotu ułatwi pracę fotografa. Przy oświetleniu z zewnątrz namiot bezcieniowy działa podobnie jak dyfuzor - rozprasza równomiernie we wnętrzu światło.

Małe rozmiary po złożeniu i łatwość instalacji pozwalają na wykorzystanie tego rewelacyjnego narzędzia w warunkach domowych, czy niewielkiego studia fotograficznego. Rozłożenie i złożenie namiotu jest niezwykle proste - ścianki napinane są znajdującą się wewnątrz stalową obręczą.

Do namiotu są dołączone 4 tła w kolorach: czarny, biały, czerwony, niebieski. Tła przyczepiane są do wnętrza namiotu przy pomocy znajdujących się w środku rzepów. Każda z dołączonych w zestawie teł jest dwustronne - jedna ze stron jest błyszczącą, druga matowa. Rzepy wewnątrz namiotu zostały umieszczone w taki sposób, aby nie utrudniać fotografowania z góry i boku.

Zastosowanie

 • Niezastąpiony w studio - modyfikuje właściwości światła. W czasie sesji zdjęciowej z zastosowaniem namiotu bezcieniowegolikwidowane są niepożądane cienie.
 • Rewelacyjne rozwiązanie przy wykonywaniu zdjęć produktów na profesjonalnym poziomie.
 • Równomierne oświetlenie dzięki właściwościom poliamidu fotograficznego
 • Namiot służy głównie do fotografii reklamowej i produktowej. Świetnie sprawdza się do fotografowania gładkich obiektów lub o powierzchniach, na których powstają odblaski. Dzięki niemu uzyskamy równomiernie rozproszone światło.
 • Dostęp do fotografowanego obiektu uzyskujemy poprzez pionową szczelinę w przedniej ścianie namiotu. Przednia ścianka jest odpinana na rzepy - zdjęcie jej ułatwia w pewnych sytuacjach fotografowanie przedmiotu.

namiot bezcieniowy

Cechy i charakterystyka

 • jest to podstawowy rodzaj namiotu bezcieniowego - sześcianu stosowany w fotografii
 • niezbędny do wykonywania profesjonalnych zdjęć produktów
 • 4 różnokolorowe materiały w zestawie: czerwony, granatowy, czarny i biały - do fotografowania przedmiotów o różnych kolorach (aby wygodnie je obrabiać do potrzeb sklepu internetowego, czy aukcji); każde z teł posiada dwie strony - matową i błyszczącą w zależności od potrzeb ekspozycji
 • rozpinany i zdejmowany front namiotu
 • profesjonalnie wykonany z białej tkaniny (materiał dyfuzyjny jak w softboksach)
 • niewielka waga ułatwia użytkowanie
 • nie wymaga użycia stołu bezcieniowego
 • biała powłoka namiotu skutecznie przepuszcza i rozprasza światło
 • bardzo proste składanie - identycznie jak w przypadku blendy fotograficznej, dzięki czemu uzyskujemy niewielkie wymiary namiotu, co ułatwia transport i oszczędza miejsce
 • w komplecie pokrowiec o średnicy (zabezpiecza przed zabrudzeniem, czy zniszczeniem namiotu)
 • nieduży rozmiar po spakowaniu

Kolory teł fotograficznych w zestawie:

 • biały
 • czarny
 • czerwony
 • granatowy
wymiar  wartość
szerokość  60cm
głębokość  60cm
wysokość  60cm
 
NIEZASTĄPIONE STATYWY OŚWIETLENIOWE POWERLUX W-801

Od lat doceniane przez fotografów studyjnych. Wyróżniające się niezawodnością i niską ceną!

Statyw może znaleźć zastosowanie zarówno do domowego użytku w niewielkim zestawie oświetleniowym, ale też do profesjonalnego studia fotograficznego. Statyw W-801 nie zajmuje tyle miejsca co duże statywy studyjne, a jego maksymalna wysokość pracy to 69cm.

statyw fotograficzny

Cechy i charakterystyka statywu:

 • metalowa konstrukcja
 • wysokość regulowana teleskopowo (2 elementy)
 • składane nogi
 • niewielkie rozmiary po złożeniu
 • bardzo skuteczne zaciski,
 • duża możliwość regulacji wysokości
 • standardowe mocowanie akcesoriów oświetleniowych - trzpień 16mm
 • dodatkowo standardowe mocowanie akcesoriów fotograficznych - gwint 1/4"
 • niezwykle prosta instalacja
 • niewielka masa

Dane techniczne statywu:

materiał  aluminium
waga  0,52 kg
udźwig  2,5 kg
wysokość max  59 cm
wysokość min  39 cm
wysokość po złożeniu  40cm
liczba sekcji  2
mocowanie  trzpień 16mm z gwintem 1/4cala

Wszystkie istotne elementy statywu, które przenoszą obciążenia, są metalowe

 

OPRAWKA SA-02 NA OŚWIETLENIE Z GWINTEM E27

Oprawka przegubowa służy do mocowania żarówek, świetlówek i lampek błyskowych, z gwintem E27 na statywach oświetleniowych. Oprawka posiada standardowe mocowanie 5/8 cala - do statywów oświetleniowych.

Pozwala ustawić oświetlenie pod wybranym kątem z zakresu -88°  +91°

Oprawka posiada mocowanie parasolki fotograficznej. Ustalony kąt położenia świetlówki, lub lampy błyskowej odpowiada kątowi położenia parasolki.

oprawka fotograficzna

Cechy oprawki:

 • solidne wykonanie
 • możliwość zamocowania parasolki fotograficznej
 • wyłącznik z tyłu oprawki
 • gwint E27 pozwala na zamocowanie w oprawce również zwykłej żarówki.

 

PARASOLKA FOTOGRAFICZNA SREBRNA Z CZARNYM GRZBIETEM CZASZY 84CM JEDNOPOWŁOKOWA.

Parasolka zwiększa sprawność świetlną oraz zapewnia lepszą kontrolę nad światłem przez ograniczenie wydostawania się światła do tyłu i na boki jak to ma miejsce w przypadku zwykłej parasolki. Zastosowanie srebrnej wewnętrznej warstwy odblaskowej czyni światło mocniejszym. Parasolki pozwalają lepiej wykorzystać światło świetlówek ponieważ zwiększają jego skuteczność.

Dane techniczne:

parametr wartość
średnica czaszy  84cm
kolor powierzchni  srebrny
konstrukcja czaszy  jednopowłokowa

parasolka fotograficzna

WYMIERNE MOŻLIWOŚCI ZESTAWU

Zestaw po wyłączeniu z niego namiotu bezcieniowego staje się uniwersalnym zestawem fotograficznym stosowanym w niewielkich studiach i może być stosowany wraz innymi źródłami światła. Standardowe mocowania i mnogość akcesoriów studyjnych Powerlux pozwalają dowolnie rozbudować lub zmienić zestaw.

Przykłady możliwości zmiany sprzedawanego zestawu:

 • zastosowanie lamp błyskowych ze standardowym gwintem E27 w oprawkach zestawu
 • zastosowanie oprawek wieloświetlówkowych w celu zwiększenia ilości źródeł światła
 • zastosowanie stołu bezcieniowego pod namiot, w celu podświetlenia fotografowanego produktu
 • zastosowanie uchwytu pozwalającego zamocować dodatkową oprawkę z parasolką w fotografii postaci
 • zastosowanie dowolnych parasolek fotograficznych (polecamy parasolki Powerlux)
 • rozbudowanie zestawu o kolejne statywy ze źródłami światła
 • możliwość zamocowania akcesoriów fotograficznych na statywach oświetleniowych dzięki zastosowaniu mocowania z gwintem 1/4 cala

zestaw bezcieniowy

 

PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA PROSZĘ ZAPYTAĆ O DOSTĘPNOŚĆ I CENĘ

kontakt w sprawie zamówień: mzielonka@dentonet.pl

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl